Головна  →  Новини  →  12 жовтня 2023

Валентин Мондриївський: Осінні канікули для столичних школярів розпочнуться 23 жовтня

Валентин Мондриївський: Осінні канікули для столичних школярів розпочнуться 23 жовтня

Осінні канікули для столичних школярів розпочнуться 23 жовтня і триватимуть до 29 жовтня включно. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Відповідно до рекомендованої структури навчального року, з 23 жовтня в Києві для школярів розпочнуться осінні канікули. Причин для їх перенесення наразі немає. До початку канікул заклади освіти Києва продовжать роботу в очному, змішаному та дистанційному форматах, з огляду на безпекову ситуацію та дотримуючись алгоритму дій у разі оголошення повітряної тривоги до початку навчання», – заявив Валентин Мондриївський.

За його словами, для школярів під час канікул у закладах освіти буде організована гурткова робота та компенсаторні заняття з різних предметів. Для вчителів міські установи підготували низку вебінарів та тренінгів із питань психологічної підтримки учасників освітнього процесу та з підвищення професійної майстерності.

Заклади дошкільної освіти та позашкілля столиці під час канікул продовжать роботу у форматі, у якому працюють наразі.

Він нагадав, що з 10 жовтня столиця розпочала підключати до тепла об’єкти соціальної інфраструктури – лікарні, школи, садки, – за заявками їхніх керівників.

Перейти до спискуВерсiя для друку