Головна  →  Новини  →  22 серпня 2016

Велика Педагогічна Рада працівників освіти Києва та Київської області

Велика Педагогічна Рада працівників освіти Києва та Київської області

22 серпня 2016 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудлась серпнева конференція педагогічних працівників освіти міста Києва та Київської області «Велика Педагогічна Рада»

У конференції взяли участь близько 500 освітян. Цього року освітяни міста Києва та Київської області вирішили об’єднати зусилля у пошуку відповідей на виклики та запити суспільства на сучасну та якісну освіту. Сьогодні перед освітянами постає питання: «Як забезпечити сучасну якісну освіту для успішності людини упродовж всього її життя?». Нове освітнє законодавство орієнтується саме на цей запит сучасного суспільства. Упродовж конференції педагогічні працівники та управлінці спробували розібратись та знайти рішення, які допоможуть у найближчому майбутньому змінити систему освіти, зробивши її більш відкритою, доступною та якісною для українців. Освітяни столиці та Київської області приєднались до дискусії за напрямами: дошкільна, загальна середня, позашкільна, професійна та післядипломна освіта.

Наказ №676 від 15.08.2016 "Про внесення змін до спільного наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради(Київської міської державної адміністрації) та Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 21.06.2016 № 552/201 "Про проведення великої педагогічної ради працівників освіти м. Києва та Київської області "

Перелік тем подіумних дискусій "Великої педагогічної Ради" педагогічних працівників м. Києва та Київської області

 

 

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку