Головна  →  Новини  →  24 лютого 2017

Юнацький Чемпіонат Європи з гри в го

З 18 по 20 лютого в місті Гренобль відбувся юнацький чемпіонат Європи з гри в го. Від України приймало участь 18 юних спортсменів з трьох міст (Київ - 4 спортсмена, Одесса - 3 та Рівне - 11).

Місто Київ представляли вихованці Київського Палацу дітей та юнацтва, які виграли по чотири партії з 6.

За підсумками трьох ігрових днів вихованець Палацу Овсієнко Всеволод посів 5 місце в категорії до 12 років та виборов путівку на чемпіонат світу в Пекін. Всеволоду лише вісім років, а призерам по 11, тож в наступному році він вже повинен стати чемпіоном Європи

Наші спортсмени не лише грали в турнірі, а ще й побували на екскурсії містом, каталися на підйомнику, були на найвищій точці міста, спробували французьких круасанів, привезли дуже багато вражень та ігровий досвід.

За загальним підсумком українська збірна здобула срібло у віковій групі до 16 років та бронзу до у віковій групі 12 років.

Вітаємо наших вихованців та їх тренера Симоненко Вікторію і бажаємо перемог!