Головна  →  Новини  →  6 вересня 2014

Столичні заклади освіти отримали 43 млн грн від батьківських і благодійних фондів, спонсорів і меценатів

Допомога батьківської громади й меценатів навчальним закладам столиці при підготовці до нового навчального 2014-2015 року склала понад 43 млн грн. Про це під час наради з питань прозорості благодійної та спонсорської допомоги навчальним закладам міста повідомила заступник голови КМДА Ганна Старостенко.

«Минулого року ця сума була майже вдвічі меншою – 28,4 млн грн. Із них понад 25 млн було використано на зміцнення матеріально-технічної та навчально-методичної бази навчальних закладів», – повідомила вона.

У зв’язку з цим Ганна Старостенко звернулася до освітян із проханням розглядати батьків як інвесторів: «Навчальні заклади мають пропонувати їм свої бізнес-плани та моделі взаємодії для максимально ефективного й прозорого використання їхніх коштів».

Водночас представники громадськості та фонду «Відродження» вперше відзначили спробу київської влади навести лад у взаємодії батьківських комітетів і керівництва шкіл.

«Започаткована нещодавно практика відкриття та контролю за використанням не лише приватних, а й державних коштів є дуже позитивною й обнадійливою», – зазначив представник батьківської громади.

На нараді були присутні представники КМДА, районних управлінь освіти, низки батьківських організацій, таких як «Батьківський контроль» і «Батьки SOS», а також благодійних організацій «Якісна освіта, інтелект, здоров’я», «Майбутнє сьогодні», «Успіх» та інші.

Перейти до спискуВерсiя для друку