КМДА Київська міська державна адміністрація


24 лютого 2020

Збірна команда школярів міста Києва – абсолютні чемпіони Всеукраїнських змагань «Cool Games»

Збірна команда школярів міста Києва – абсолютні чемпіони Всеукраїнських змагань  «Cool Games»

20-23 лютого 2020 року в місті Києві відбувся фінал Всеукраїнських змагань «Cool Games». Протягом трьох днів 550 школярів з 24 областей України та міста Києва змагалися у трьох вікових дивізіонах 9–10 років, 11–13 та 14–17 років. Крім того, всі учасники цікаво проводили вільний час: грали у настільні ігри, проходили квести, дивилися кінофільми. Також до дітей завітали представники Корпусу миру, які провели лекцію про здоровий спосіб життя «Healthy lifestyle».

Місто Київ на цих змаганнях представляли команди школи І-ІІІ ступенів №104 імені О. Ольжича Оболонського району (молодший дивізіон), ліцею № 208 Дніпровського району (середній дивізіон) та НВК «Домінанти» (старший дивізіон).

Змагання складалися з двох групових етапів, півфіналів та Гранд-фіналів у кожному з дивізіонів. На першому етапі всі 25 команд жеребкуванням були розподілені на 5 груп по 5 колективів у кожній. Груповий турнір проходив за коловою системою, і в наступний тур виходили по 2 команди з кожного дивізіону, які, у свою чергу, склали дві групи. У півфіналі зустрічалися найкраща команда з першої групи та друга команда з іншої. На переможців півфіналів чекав Гранд-фінал.

23 лютого півфінали та Гранд-фінал відбулися у столичному СК «Меридіан». Фінальні ігри були по справжньому Круті – вир емоцій зашкалював, учні з повною віддачою поринали у змагання, всі учасники продемонстрували гарну підготовку та злагоджені командні дії.

Родзинкою спортивно-масових змагань Cool Games було представлення командами своїх регіонів. Тут школярі дали волю своїм творчим здібностям. Хтось співав, хтось вражав танцями – від народних до брейкдансу, були й кумедні мініатюри у виконання учасників. 

Отже, команда школи І-ІІІ ступенів №104 імені О. Ольжича Оболонського району виборола срібні медалі у молодшому дивізіоні, у середньому дивізіоні команда ліцею № 208 посіла почесне 5 місце, але найбільша напруга припала на протистояння у найстаршому дивізіоні, де змагалися команди НВК «Домінанти» міста Києва та Кіровоградської області.

За результатами виступів команд у трьох вікових дивізіонах команда міста Києва стала абсолютним переможцем Всеукраїнських змагань  «Cool Games», а переможець старшого, третього вікового дивізіону, команда НВК «Домінанти» вже у березні представлятиме Україну на World ISF Educational Games (м.м. Афіни – Олімпія, Греція).

Дякуємо нашим командам за успішні виступи і зичимо успіху в змаганнях міжнародного рівня!

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.