До дня Чорнобильської трагедії. Заходи у школі № 277
Опубліковано 26 квітня 2019 року о 10:20
фото


Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля,
це пам'ять, це наш нестерпний біль
Чорнобиль…Минуло 33 роки. Тепер це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль. Серед природних і техногенних катастроф, які сталися упродовж історії людства, Чорнобильська займає особливе місце. Вона засвідчує всемогутність і безсилля людини.
У спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва відбулися заходи до Дня пам’яті трагедії на Чорнобильській АЕС.
23-25 квітня під час виховних годин учні ще раз перегорнули гіркі сторінки історії нашої країни, у актовій залі відбулася зустріч з ліквідаторами та безпосередніми свідками подій 1986 року. Учні 6-А класу підготували для гостей музичне привітання. Перед учнями виступили гості: Ягодкін Анатолій Гнатович – ліквідатор, директор фонду інвалідів Чорнобиля та Аміров Вадим Олексійович, який будував Чорнобильску АЕС.
Учні 5-х класів відвідали Національний музей «Чорнобиль». У музеї більше семи тисяч експонатів: документи під грифом «Таємно», реліквії із «зони відчуження»... і багато-багато живих облич на чорно-білих фотографіях, що справили велике враження на відвідувачів.
Нехай у 26 квітня тяжкі дзвони Чорнобиля відгукнуться в думах кожного з нас співчуттям і милосердям.



