Гарні новини для випускників київських шкіл
Київський університет імені Бориса Грінченка – це столичний університет, що належить територіальній громаді міста Києва, та входить у топ-10 кращих київських вишів, це лідер з високою корпоративною культурою, інноваційною освітою, актуальною наукою та постійним прагненням досконалості. Цього року адміністрацією Університету Грінченка спільно з Київською міською державною адміністрацією, за безпосередньої підтримки мера міста Києва – Віталія Кличка, було ініційовано ввести до правил прийому на 2017 рік вступ за квотою-3, що стосується вступників, які є випускниками київських шкіл.
Квота-3 (квота для киян) діє при вступі на навчання до Університету Грінченка за всіма спеціальностями та освітніми програмами бакалаврського рівня на базі повної загальної середньої освіти. Дія квоти-3 поширюється тільки на денну форму навчання та складає 50% від кількості місць державного замовлення. Таким чином, при вступі до Університету Грінченка для здобуття вищої освіти, особи, які здобули повну загальну середню освіту у навчальних закладах міста Києва мають спеціальні (пільгові) умови вступу. Особи, які не зараховані на навчання в межах квоти-3, мають право брати участь у конкурсі на загальних підставах.
Це означає, що у 2017 році серед першокурсників-бюджетників Київського університету імені Бориса Грінченка очікується не менше 50 % киян на усіх бакалаврських освітніх програмах.
Нагадаємо, що Університет Грінченка бере активну участь у житті столиці, адже фінансується бюджетом міста Києва. Висока соціальна відповідальність співробітників і студентів Університету пов’язана з корпоративною культурою лідерства-служіння, що сповідує розвиток людини й розбудову людських стосунків – як найважливіші суспільні цінності. Саме тому, понад 7 років тому за підтримки Київської міської державної адміністрації розпочалась реалізація соціального проекту «З Києвом і для Києва», який було ініційовано співробітниками та студентами-грінченківцями. Киянам пропонується відвідувати: мовні школи, клуби за інтересами, дискусії, консультації, тренінгові заняття; творчі гуртки, студії (хореографічні, образотворчі, вокальні, музичні), концертні програми, конкурси; оздоровчі програми, спортивні секції, змагання. Також безкоштовне отримання послуг в рамках даного проекту надається дітям бійців антитерористичної операції і тих, які загинули під час бойових дій в зоні АТО або в наслідок поранення; громадянам, які мають статус переселенця; ветеранам Великої Вітчизняної війни; сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування; людям з особливими потребами; дітям із малозабезпечених сімей; дітям із багатодітних сімей.