Київська МАН презентувала найкращі проекти своїх вихованців для української наукової діаспори


Вихованці Київської МАН продемонстрували свої досягнення учасникам Форуму української наукової діаспори на тему: «Розвиток науки шляхом міжнародної співпраці», що проходив 20–22 жовтня 2018 року у Великому конференц-залі НАН України в рамках відзначення 100-річчя з дня заснування Української Академії наук.
Ініціаторами та організаторами Форуму виступили Український міжнародний комітет з питань науки та культури при НАН України та Німецько-українське академічне товариство за участі Національної академії наук України, Міністерства освіти і науки України, Національного центру «Мала академія наук України». Проведення заходу підтримали Агенція з міжнародної економічної та наукової співпраці землі Баден-Вюртемберґ (Baden-Württemberg International, Німеччина), проект «Посилення дослідницьких та інноваційних зв’язків України (RI-LINKS2UA), Посольство Франції в Україні, Гумбольдт-клуб в Україні, Рада молодих вчених НАН України, Київський академічний університет НАН України та МОН України і громадська організація «Жінки в науці». До участі в роботі Форуму зголосилися науковці 10-ти зарубіжних країн.
В рамках Форуму відбулася виставка робіт та результатів досліджень юних науковців, що є учасниками Київської МАН. Школярами та викладачами закладу було представлено 17 проектів, які вже отримали високі оцінки як на всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт, так і на міжнародних конкурсах та форумах. Своїх вихованців представили:
- відділення математики;
- відділення технічних наук;
- відділення хімії та біології;
- відділення фізики і астрономії;
- відділення наук про Землю;
- відділення екології та аграрних наук;
- відділення філософії та суспільствознавства;
- відділення української філології та мистецтвознавства;
- відділення іноземної філології та зарубіжної літератури.
Сьогодні Київська МАН об`єднує найталановитішу учнівську молодь столиці, що має хист до наукової та дослідницької діяльності. Це майбутнє покоління науковців та творців новітньої української історії. І вони заслуговують на найкращих вчителів – науковців із світовим визнанням, а також підтримки з боку наукових кіл та державних інституцій. Ми маємо сприяти розкриттю потенціалу дітей, створювати умови для розвитку їх багатогранних талантів та інтелекту. І ця турбота має об`єднувати всіх, хто небайдужій до майбутнього України, хто хоче бачити нашу країну сильною та процвітаючою!