Михайло Радуцький привітав учнів школи № 206 з останнім дзвоником
Заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Радуцький взяв участь у святі останнього дзвоника в школі № 206 Святошинського району. Він зачитав вітальне слово від імені Київського міського голови Віталія Кличка та особисто привітав випускників.
«Шкільний останній дзвоник у житті кожної людини це завершення одного етапу життя та початок наступного – дорослого і відповідального. Ви починаєте цей етап у нелегкі часи. І від вас залежить, яким буде наша держава та столиця у майбутньому. Зростаючи іншим поколінням, вільним і думками, і діями, саме ви зробите нашу державу успішною та сильною. Ця школа випустила у доросле життя чимало відомих політиків, громадських діячів та творчих людей. У свій час ваші вчителі дали квиток у доросле життя і мені. Тож хочу подякувати вчительському колективу школи № 206 за їхню майстерність, доброту та терпіння, та побажати творчої наснаги на роботі та сімейного затишку», – сказав Михайло Радуцький.
Довідково:
Уперше свої двері для учнів нового житлового масиву Микільська Борщагівка школа № 206 гостинно відкрила 1 вересня 1972 року. Ось уже 42 роки лунає дзвоник і високими сходами піднімаються до храму знань учні.
З 1974 року школа одержала статус навчального закладу з поглибленим вивченням математики і фізики. Проте серед учнів школи було багато переможців предметних олімпіад з інших предметів: рідної мови та літератури, біології, географії, історії. Учителі та учні успішно перемагали і у оглядах художньої самодіяльності.
Знайомитись з роботою школи, переймати досвід приїздили до нас делегації з усієї України, з Японії, Казахстану, Франції тощо. Учні математичних класів стали переможцями міжнародних олімпіад у Нью-Йорку, Стамбулі.
З весни 1974 р. учні школи багато зробили для опорядження свого мікрорайону. Ще донедавна сумна Борщагівка одягла ошатне вбрання алей вздовж пр. 50-річчя Жовтня (нині пр. Леся Курбаса), вул. Картвелішвілі, б-ру Ромена Роллана. Каштани і клени зашелестіли на пустирі, а нині тут великий парк «Юність». Разом з деревами вже виросли і ті діти, які садили їх навколо рідної школи.
Естафету здобутків учнівського та педагогічного колективу з 1987 перейняла і продовжила Хіміна Тетяна Володимирівна, і великий шкільний корабель міцно посів одне з чільних місць серед навчальних закладів свого району та міста.
Школа зберегла традиції, проте вдихнула у свої вітрила свіжий вітер змін. У 1991 р. у школі було створено особливу країну, названу «Ерудит». Ця дитяча країна – цілісна система навчально-виховної роботи, заснованої на засадах учнівського самоврядування, вона поєднала співпрацю учителів, учнів, батьківської громади. Урочисто було затверджено Статут країни «Ерудит», його герб, гімн, прапор. Шкільне віче обирало Президента країни.