Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
офіційний вебпортал

Понад 2000 київських школярів стали учасниками контрольних робіт МАН із 19 дисциплін більш ніж на 100 локаціях столиці!

Опубліковано 11 лютого 2020 року о 15:07
фото

На початку року традиційно стартує ІІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київської МАН. Понад 2000 робіт київських школярів проходять перевірку та оцінку через призму унікальності та новизни. Головним критерієм оцінки напрацювань юних дослідників є наявність їх власних ідей, результатів особистих спостережень та досліджень.

Новітні технології, які сьогодні є складовою життєдіяльності людства, впливають й на розвиток науки, створюючи необмежені можливості. Але тут постає дуже важливе і непросте питання: як мотивувати дитину для самостійного мислення та пошуку відповідей, як зацікавити її творити, а не переписувати думки інших? Для розв`язання цієї проблеми Київською МАН спільно з компанією «Антиплагіат» реалізовано проект щодо перевірки конкурсних робіт київських МАНівців системою Unicheck. Використання сервісів пошуку плагіату в наукових та академічних роботах та проведення просвітницької роботи з вчителями та батьками усіх ланок шкільної освіти: від початкової школи до старших класів – це складові стратегії впровадження принципу академічної доброчесності, яку реалізує Київська МАН. 

Працюючи з найталановитішими дітьми столиці, Київська МАН, як ніхто інший, відчуває необхідність новаторства в освітньому процесі. Сучасні школярі надзвичайно допитливі, «жадібні» до нових знань та  інформації, а ще мають гіпертрофоване відчуття справедливості щодо оцінки своїх робіт. І це є викликом для освітян, реальним KPI їх діяльності.  Цілком «реформаторським» стало проведення контрольних робіт 2020 року, які є складовою  ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту. Більше 2000 київських старшокласників стали учасниками іспитів із широкого спектру дисциплін – від математики та хімії до правознавства та японської мови. 19 базових предметів більш ніж на 100 локаціях столиці. Вже можна стверджувати, що в цьогорічному сезоні Київська МАН забезпечила реальну прозорість та об’єктивність оцінювання рівня знань учнівської молоді. Вже другий рік поспіль Київська МАН за підтримки Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації та допомоги колег з КНП «Освітня Агенція м. Києва» проводить контрольні роботи з базових дисциплін у вигляді комп`ютерного тестування, тобто у форматі зовнішнього незалежного оцінювання з використанням ІТ-технологій. Одним із головних результатів реалізації даного проєкту стало збільшення рівня довіри до іспитів (адже було виключено вплив людського фактору з процесу оцінювання), а також отримання позитивних відгуків від всіх учасників: учнів, вчителів та батьків. Крім того, така форма написання контрольних робіт дозволяє конкурсантам максимально швидко дізнатись результати, що значно зменшує емоційне навантаження на учнів. Не менш важливим є те, що проведення робіт відбувалось в різних локаціях, що дозволило учасникам обрати найбільш зручну для себе.

Київська МАН вже традиційно виступає тестовим майданчиком для інноваційних нововведень та рішень. І сьогодні, зважаючи на свій практичний досвід, заклад пропонує розповсюдити новації на всю Україну, зокрема, ввести до Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України обов’язкову перевірку науково-дослідницьких робіт на плагіат на всіх етапах Конкурсу (І, ІІ, ІІІ) та подання всіма учасниками конкурсу-захисту декларації академічної доброчесності.

Для зростаючого покоління, майбутніх вчених та державних керманичів академічна доброчесність має стати не просто слоганом реформ в освіті, а стилем життя, чеснотою, з якою вони  увійдуть у доросле життя та велику науку.   

           


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux