Про національно – патріотичне виховання молоді
Сьогодні наша Батьківщина переживає дуже нелегкі часи. Але, ми не перестаємо стверджувати – Україна - єдина країна! І не має значення, на якій частині цієї величної держави ми проживаємо. Ми єдині. Єдині в думках, у помислах, у бажанні жити у вільній, незалежній державі.
Герої Революції Гідності, воїни - захисники на сході країни повстали проти несправедливості, насилля, та за суверенну незалежну Україну! Небесна сотня… Кожен воїн, хто загинув заради свободи, волі, честі, заради майбутнього - здійснив особистий подвиг: віддав найцінніше - своє життя заради нової України.
Відповідно до окремого доручення Київської міської адміністрації від 23 жовтня 2014 року № 28640 рекомендовано «включити Майдан Незалежності, як символ громадської гідності, відповідальності, самоорганізації та об’єднання громадян, жертв і перемог в боротьбі за «нову» незалежність до єдиного реєстру туристичних маршрутів та міських екскурсійних програм, реєстру екскурсоводів, гідів-перекладачів та туристичних зон», «забезпечити проведення постійних історичних освітніх екскурсій для школярів, вихованців ПТУ та студентів перших курсів ВНЗ України по Майдану Незалежності з метою національно – патріотичного виховання молоді «Відкритий урок пам’яті».
За участю учнівської, педагогічної та батьківської громадськості героям Майдану та воєнних дій на сході та півдні України, які навчалися в навчальних закладах столиці відкрито меморіальну дошку:
- ЗНЗ № 270 Деснянського району – Веремію В'ячеславу, журналісту газети "Вести";
- ЗНЗ № 275 Деснянського району – Володимиру Кравчуку;
- Школа І-ІІІ ст. № 90 Печерського району – Шаповалову Сергію;
- СШ № 118 «Всесвіт» Подільського району – Максимову Дмитру;
- Гімназія № 19 Подільського району – Плеханову Олександру;
- ЗНЗ № 214 Оболонського району – Мельничуку Володимиру.