Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
офіційний вебпортал

Спеціалізована школа №234 учасникиів проекту "Інтелект України" І Всеукраїнського батьківського форуму "Педагогіка партнерства"

Опубліковано 14 квітня 2017 року о 12:46
фото

12 квітня 2017 року в нашій школі було проведено виїзне засідання в рамках І Всеукраїнського батьківського форуму "Педагогіка партнерства" - учасників проекту "Інтелект України". Серед запрошених гостей та активних учасників заходу були директор Дніпровського районного науково-методичного центру Кучменко Н. В. та голова Ради школи Андрієвська І.О., представники адміністрації  та батьківської громади 17 шкіл Київської області і, звісно ж, члени адміністрації  та вчителі СШ №234. 
   Засідання розпочалося з самого ранку 12 квітня 2017 року із зустрічі учасників форуму та їх реєстрації. Після знайомства з партнерами по науково-педагогічному проекту "Інтелект України" учасники відвідали уроки, проведені вчителями нашого закладу освіти за програмами проекту "Інтелект України" (1-А, Васильєва Н.В.;1-В, Шундік О.А.; 2-А, Адруженко Л.М., 2-В, Скора С.Л.). Потім, відповідно, було організовано обговорення фрагментів відвіданих уроків, після чого провелися педагогічні роздуми "Ми і нова українська школа". Учасники форуму активно обговорювали власні здобутки та представлені напрацювання педагогічного колективу нашої школи, ділилися враженнями, розповідали про особливості реалізації проекту "Інтелект України" на базі їхніх ЗНЗ. 
   Цікавою, інформативною та незвичайною була презентація нашого навчального закладу. Перш за все, директор школи - Тупало Вікторія Володимирівна - не лише представила учасникам форуму роботу навчального закладу в рамках проекту "Інтелект України", а й чітко сформулювала та окреслила основні принципи роботи та розвитку школи: мова йшла про Нову школу, емоційний інтелект, єдність класичного інтелекту та емоційного, необхідність визначення основних орієнтирів та принципів розвитку школи в розрізі формування  людини - випускника Нової школи. Після грунтовного виступу Тупало В. В. заступник директора з НВР - Гончар Л. В. традиційно яскраво та духовно продовжила презентацію діяльності нашого навчального закладу у вигляді урочистого заходу з елементами обговорення конкретних напрацювань, здобутків та проблемних моментів реалізації проекту "Інтелект України" на базі нашої школи. 
   Наступним етапом виїзного засідання форусу стало  проведення дискусійного клубу "Актуальні питання педагогічнрго партнерства", у межах якого учасники форуму обговорювали питання визначення напрямів взаємодії батьків і школи на шляху виховання успішної та щасливої дитини; ділилися думками з приводу обсягів та видового складу домашніх завдань тощо. Крім того, звісно ж, обговорювалися шляхи реалізації педагогіки паптнерства. У ході проведення дискусійного клубу до слова було запрошено Малишеву Б. В. (представник батьківської спільноти 1-А класу СШ №234), Ольховську М. В. та Хобту І. О. ( представників батьківської спільноти 1-В класу СШ №234). 
   Після завершення роботи дискусійного клубу учасники форуму відвідали Київський палац дітей та юнацтва, де було проведено відкритий мікрофон за результатами секційних засідань та урочисте закриття І Всеукраїнського батьківського форуму "Педагогіка партнерства".
   Хочемо подякувати усім, хто взяв участь у форумі та завітав до нашої школи: це дуже важливо, що ми разом - і батьки, і вчителі - прагнемо до вдосконалення й намагаємося зробити школу ближчою до дітей та їхніх потреб.

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux