Мер підкреслив, що реставруючи повернуті громаді дитячі садки, столична влада також працюватиме над питаннями збільшення їх потужностей. А до кінця року заплановано ввести в дію 3 дошкільних навчальних заклади у Дарницькому, Дніпровському та Оболонському районах, побудовані за кошти інвесторів.
Віталій Кличко відзначив, що у новому навчальному році заклади освіти Києва відвідуватимуть майже 3 тисяч дітей переселенців зі Сходу та Криму. “Приємно, що родина київських педагогів прийняла до своєї сім’ї людину, віддану українській освіті – Ольгу Тимошенко, яка була призначена на посаду директора середньої школи № 309. Взагалі більш ніж 20 педагогів звернулися до київської міської влади за допомогою у працевлаштуванні. 6 таких освітян вже працевлаштовано у навчальні заклади Києва”, - зазначив Київський міський голова.
Віталій Кличко відзначив, що одним з таких педагогів є Наталія Руденко, яка створила та очолювала 17 років єдину в Сімферополі українську гімназію. Але через тиск кримських окупантів була звільнена з посади директора. “Як мер Києва, вважаю своїм обов’язком підтримати таку людину. Я вже підписав подання Президенту України на нагородження Наталії Іванівни орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня за її вагомий внесок в розвиток української освіти та громадянську позицію”, - сказав мер Києва.
Говорячи про ситуацію з виплатами вчителям, мер Києва відзначив, що на сьогодні 20% муніципальна надбавка столичним освітянам, яка існувала раніше, скасована Кабміном. “Але на моє переконання бюджетники - лікарі, вчителі - повинні мати бюджетну надбавку. Ми повинні зробити професію вчителя престижною. Щоби наші освітяни вчили дітей і отримували гідну зарплату”, - резюмував Кличко.
За інформацією http://kiev.klichko.org/news/?id=328