У Всесвітній день авіації і космонавтики учні НЗО «Гімназія «Столиця» побували в Музеї космонавтики ім. С.П. Корольова


Дізнатися більше про розвиток ракетно-космічної галузі України, підготовку і польоти у космос, відомих авіаконструкторів учні НЗО «Гімназія «Столиця» мріяли вже давно. І от до Всесвітнього дня авіації та космонавтики учні 2-10 класів гімназії разом з класними керівниками поїхали до Житомира – батьківщини українського радянського вченого у галузі ракетобудування та космонавтики – Сергія Павловича Корольова, де відвідали Музей космонавтики ім. С.П. Корольова.
Під час цікавої екскурсії школярі ознайомилися з експозиціями, де представлена унікальна колекція зразків космічної техніки, обладнання, спорядження космонавтів, а також документи, фотографії, сувеніри з космічної тематики. Окремий тематичний комплекс складають музейні предмети, які стосуються розвитку космонавтики в Україні. Так, юні дослідники дізнались про політ українського космонавта Леоніда Каденюка у Космос, про те, що саме Леонід Костянтинович першим підніс у Космос Державний Герб і Державний Прапор України, а також «Кобзар» Тараса Шевченка. Для багатьох учнів України Леонід Каденюк був і залишаєтеся – просвітником, сіячем знань про Космос і Україну, науковою елітою нашої держави. Кожна зустріч з космонавтом – подія космічного масштабу, кожна його розповідь – віртуальний політ у далекі світи.
Також учні ознайомилися з історією міста Житомира, пройшлися його вулицями, відвідали краєзнавчий музей. Поїздка і екскурсії були настільки цікавими, що дехто вже замислився про свою майбутню професію, пов’язану з конструюванням, ракетобудуванням і польотами у незвідані світи.