Відділення наук про Землю Київської МАН на фестивалі управлінської майстерності «Kyiv EdFest» – 2019
26 березня під егідою Департаменту освіти і науки КМДА на базі Національного авіаційного університету за участю навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій, Київської МАН в рамках освітнього фестивалю управлінської майстерності «Kyiv EdFest» відбулися заходи: лекція «Вчимося робити соціологічне дослідження та його аналіз за темою дослідження» та майстер-клас «Робота з сучасним геодезичним обладнанням для потреб землеустрою».
Перед присутніми з вітальним словом виступив Ісаєнко Володимир Миколайович, ректор НАУ, доктор біологічних наук, професор, кандидат технічних наук, академік Академії наук Вищої школи, заслужений працівник освіти України.
Модератор заходу - Наталія Петрівна Муранова, директор Інституту інноваційних освітніх технологій, професор, доктор педагогічних наук презентувала програму «Обдарована особистість», що передбачає інноваційний підхід до роботи з учнівською молоддю саме на базі НАУ із ефективним використанням його потужного наукового та кадрового потенціалу, сучасної матеріально-технічної бази, науково-дослідних лабораторій, обладнання, а також ресурсів Науково-технічної бібліотеки.
Лекцію «Вчимося робити соціологічне дослідження та його аналіз за темою дослідження» прочитав Яковенко Юрій Іванович, доктор соціологічних наук, професор.
Грєкова Лілія Юріївна – завідувач навчально-наукової криміналістичної лабораторії Юридичного факультету провела майстер-клас «Світ криміналістики».
Ярмолюк Олексій Ярославович – доцент кафедри маркетингу Факультету економіки та бізнес-адміністрування, кандидат економічних наук провів майстер-клас «Електронний маркетинг: інструменти, технології».
Майстер-клас «Робота з сучасним геодезичним обладнанням для потреб землеустрою» для учнів та викладачів природничих наук відбулось на майданчику університету. Заняття провели Жолкевський Петро Францевич, кандидат економічних наук, доцент кафедри землеустрою та кадастру Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій та випускник кафедри, який представив новітній прилад для визначення координат точки на місцевості, розповів про принцип його роботи та продемонстрував прилад в дії. Учні змогли самі визначити з високою точністю своє місцезнаходження та подивитись на карті.
Майстер-клас супроводжувався відеозйомкою занять, запис яких можна буде побачити на сайті НЦ «МАНУ» у рубриці «Майстер-клас».
Навіть погода у цей дощовий похмурий день не стала на заваді зустрічі учнів та їхніх вчителів з новітніми знаннями.
Загалом заняття виявилось цікавим та продуктивним. Відділення і надалі планує проводити такі заходи задля підвищення рівня зацікавленості учнів у природничих дисциплінах, а саме-географії.