Вихованець Київської МАН здобув "золото" на конкурсі інновацій в Сінгапурі
Вихованець Київської Малої академії наук, студент І курсу НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», Назар Поночевний виборов золоту нагороду на Глобальному конкурсі інновацій в Сінгапурі (AIGC 2019), який проводився 15-17 листопада. Варто відзначити, що уся українська команда (4 винахідники Малої академії наук України) вибороли золоті нагороди у своїх номінаціях.
Ця перемога є черговою у низці здобутків Назара: у травні він посів призове місце на одному з найпрестижніших міжнародних конкурсів Intel ISEF, який щорічно збирає близько 2000 талановитих школярів з понад 70 країн світу.
У жовтні цього року у Центрі інноваційного підприємництва Інституту післядипломної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського на урочистому закритті VIII Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2019» з Назаром Поночевним підписали договір представники Гонконгської компанії Global Virtual Design and Construction Limited про наміри інвестування та надання підтримки.
Ідея його проекту Harmix та ії втілення, яка вражає вже не одне міжнародне журі конкурсу, полягає в тому, що для блогерів, відеомонтажерів та композиторів комп’ютерна програма сама здійснює добір музики до відео, або відео до аудіотреку, що гармонійно поєднуються і вдало передають задум митця. Неможливо переглянути мільйони різних варіантів поєднання і власноруч порівняти кожен із них. Назар пропонує програмне забезпечення Harmix, яке використовує системи штучного інтелекту, аналізує відеоролик і рекомендує максимально гармонійний до нього музичний твір.
Ми пишаємося Назаром та віримо, що його інноваційний талант ще не один раз доведе усьому світу, що Україна – це країна талантів та інтелекту!