ГЛУЩЕНКО ГАЛИНА ЄВДОКИМІВНА
директор Кловського ліцею №77 Печерського району міста Києва

(1968-2010р.р.)

Присвоєно почесне звання «Народний вчитель України»
за вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність  

Указ Президента України
від 01 жовтня 2009 року №789/2009

Глущенко Галина Євдокимівна  трудовий шлях розпочала на посаді вчителя української мови та літератури середньої школи міста Кагарлик Київської області. В 1959 році переведена на роботу у Київ учителем  середньої школи №77, з 1961 року працювала заступником директора з навчально-виховної роботи, а з 1968 по 2010 роки очолювала навчальний заклад №77.

 Під керівництвом Глущенко Г.Є. школу  у 1995 році було реорганізовано у Кловський ліцей іноземних мов №77 і розпочато сміливий педагогічний експеримент по створенню навчального закладу нового типу.

Галина Євдокимівна велику увагу приділяла модернізації освітнього процесу, впровадженню перспективних інформаційно-педагогічних технологій у навчально-виховному процесі, створенню умов для розвитку та реалізації творчого потенціалу вчителів і учнів.

Згодом Кловський ліцей №77 став одним із провідних навчальних закладів столиці. Спільними зусиллями учнів і педагогів створено музей історії школи, а також єдиний в Україні музей Януша Корчака - великого польського педагога-гуманіста.

Впродовж всього життя Галина Євдокимівна займала активну громадянську позицію та  здійснювала велику громадську діяльність: впродовж   25 років обиралась депутатом Київської міської ради народних депутатів, очолювала в міськраді комісію з народної освіти.

За творчу багаторічну педагогічну діяльність Галині Євдокимівні присвоєно почесне звання "Заслужений учитель УРСР», звання Героя Соціалістичної Праці, нагороджено орденами Леніна та Княгині Ольги ІІІ ступеня.

Велика шана  Галині Євдокимівні від колег, батьків, учнів,  наукової та освітньої громадськості міста Києва.

У квітні 2014 року життя великого педагога обірвалося…

         

Версiя для друку