Головна  →  Освіта  →  Загальна середня освіта  →  Осінні канікули
Осінні канікули у Києві триватимуть з 26 жовтня по 01 листопада 2015 року
 (наказ 063-4487 від 12.06.2015)  

 

Київська міська влада ухвалила рішення не подовжувати осінні канікули для школярів загальноосвітніх навчальних закладів столиці. Цього року вони триватимуть як завжди один тиждень – з 26 до 31 жовтня включно. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

«Ми провели багато зустрічей з батьківською громадою та педагогічними колективами київських шкіл і спільно ухвалили рішення, що осінні канікули цього року подовжувати не будемо. Канікули триватимуть рівно тиждень – з 26 жовтня. І вже 2 листопада школярі вийдуть на заняття», – зазначила вона.

При цьому Ганна Старостенко додала, що у зв’язку зі зниженням середньодобової температури, відповідно до розпорядження Київської міської державної адміністрації № 293 від 02.10.2015 року, з 5 жовтня розпочато процес підключення навчальних закладів до теплопостачання.   

  Інформація про заходи щодо організації дозвілля дітей під час осінніх канікул у навчальних закладах районів міста Києва: 

 

  Голосіївський район  Печерський район
  Дарницький район    Подільський район
  Деснянський район       Святошинський район
  Дніпровський район      Солом'янський район
  Оболонський район         Шевченківський район

кленПрограма заходів Департаменту освіти і науки, молоді та спорту на осінні канікули 2015-2016 навчального  року

клен План роботи Міжнародного центру дитячо-юнацького туризму

клен План роботи Будинку вчителя

клен План роботи Київського Палацу дітей та юнацтва

кленЗаходи, що будуть проходити у кінотеатрах комунальної власності , які входять до складу комунального підприємства «Київкінофільм» у період осінніх шкільних канікул

кленЗаходи, що будуть проходити в музеях комунальної власності міста Києва та центральних міських бібліотеках у період осінніх шкільних канікул

кленВистави в муніципальних театрах у період осінніх канікул з 24 жовтня по 1 листопада 2015 року 

 

 

 

       

 

          

 

 

 

 

 
Версiя для друку