Головна  →  Новини  →  11 жовтня 2021

Ігри столичних освітян - III Київська міська спартакіади працівників освіти

9 жовтня 2021 року на базі спортивного комплексу Київського національного торговельно-економічного університету стартував 20 етап розіграшу «Кубку виклику» столичної спартакіади «Здоровий киянин» -   III Київська міська спартакіада працівників освіти  «ІГРИ СТОЛИЧНИХ ОСВІТЯН».

Організатори:

- Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);

- Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);

- Київська міська організація фізкультурно-спортивне товариство  «Спартак».

Програма Ігор включала наступні спортивні дисципліни: футзал, волейбол змішаний (обов’язково в складі команди мають бути не менше 2 жінок), настільний теніс та шахи.

Участь в Спартакіаді взяли 7 збірних команд управлінь освіти районних в місті Києві державних адміністрацій.

За підсумками змагань у загальнокомандному заліку перше місце виборола збірна команда Дарницького району, друге місце посіла збірна команда Оболонського району, а збірна команда Дніпровського району стала бронзовим призером.