Головна  →  Новини  →  22 березня 2024

Валентин Мондриївський: Весняні канікули для столичних школярів розпочнуться 25 березня

Валентин Мондриївський: Весняні канікули для столичних школярів розпочнуться 25 березня

Весняні канікули для столичних школярів розпочнуться 25 березня і триватимуть до 31 березня включно. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Відповідно до рекомендованої структури навчального року, з 25 березня в Києві для школярів розпочнуться весняні канікули. Причин для їх перенесення наразі немає. До початку канікул освітні заклади Києва продовжать стандартну роботу в очному, змішаному та дистанційному форматах, з огляду на безпекову ситуацію та дотримуючись алгоритму дій на випадок, якщо повітряну тривогу оголосили до початку навчання», – заявив Валентин Мондриївський.

За його словами, для школярів під час канікул у закладах освіти організують гурткову роботу та компенсаторні заняття з різних предметів. Для керівників та управлінців галузі «Освіта» Інститут післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка підготував програму психоемоційного відновлення «Будьмо здорові!», а для вчителів – низку вебінарів і тренінгів з питань психологічного розвантаження та підвищення професійної майстерності.

Також нагадуємо, що з 25 березня школи столиці розпочнуть прийом заяв до 1-х класів. Документи можна буде подати власноруч або в електронному вигляді. Оригінали документів, зокрема медичні довідки, можна надати до закладу освіти пізніше.

Перейти до спискуВерсiя для друку