Головна  →  Новини  →  23 грудня 2014

Ганна Старостенко: «Вимушені канікули для школярів можливі лише, коли температура повітря знизиться до -20°С»

Якщо взимку температура повітря сягне 20 градусів нижче нуля, київська міська влада за рекомендацією Державної санітарно-епідеміологічної служби запровадить вимушені канікули для школярів загальноосвітніх навчальних закладів. Якщо ж температура істотно не знижуватиметься, школярі навчатимуться в звичному режимі. Про це під час прямого ефіру на ТРК «Київ» повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації з гуманітарних питань Ганна Старостенко.

«Завдяки продовженню тривалості зимових канікул до трьох тижнів, за нашими розрахунками, місто зможе заощадити близько 8 мільйонів гривень. Ці гроші ми зможемо використати в найхолодніший період зими, який традиційно припадає на кінець січня-початок лютого», – пояснила вона.

Ганна Старостенко запевнила, що у зв’язку з продовженням зимових канікул столичні школярі не будуть потім навчатися по суботах: «Великого перевантаження не буде. За рахунок ущільнення програми, додаткових занять або самостійного вивчення, до кінця третьої чверті учні зможуть наздогнати».

Заступник голови КМДА також зазначила, що під час канікул учні київських шкіл вдома не сумуватимуть.

«Департамент освіти та науки разом з департаментами культури та туризму розробили цікаву розважальну і пізнавальну програму, яка триватиме до кінця канікул, а отже і до кінця новорічних свят. Найближчим часом вона буде оприлюднена на сайті Київської міськдержадміністрації», – наголосила вона.

Перейти до спискуВерсiя для друку