Головна  →  Новини районів  →  21 травня 2018

Учні школи І ступеня № 268 Оболонського району м. Києва активні учасники Всеукраїнської інтернет-олімпіади "На Урок"

Учні школи І ступеня № 268 Оболонського району м. Києва активні учасники Всеукраїнської інтернет-олімпіади "На Урок"

У квітні - травні 2018 року учні школи І ступеня № 268 Оболонського району м. Києва прийняли активну участь в Всеукраїнських предметних інтернет-олімпіадах «На Урок» для учнів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.

Головна мета інтернет-олімпіад «На Урок» – створення оптимальних мотиваційних умов для вивчення відповідної предметної дисципліни усіма учнями з будь-яким рівнем знань. Завдання адаптовані до шкільної програми, але інтернет-олімпіада «На Урок» має суттєву відмінність від типових конкурсних заходів – кожен без винятку учень зможе проявити себе, виконуючи завдання в зручний для себе час.

Учні школи спробували свої сили в інтернет-олімпіаді " На Урок " з дисциплін "Початкова школа" і " Інформатика " та незалежно від результатів конкурсу, кожен учасник отримав електронні сертифікати про участь. Переможці нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів всеукраїнського, обласного та міського (районного) рівнів. У дисципліні "Початкова школа" заступник директора з нвр Пустовіт С.А. разом з класоводами підготувала 33 учня, з них отримали диплом І ступеня - 12 учнів, ІІ ступеня - 8 учнів, ІІІ - 8 учнів, з дисципліни " Інформатика" вчитель Клочко О.В. підготувала 46 учнів, з них отримали диплом І ступеня - 11 учнів, ІІ ступеня - 11 учнів, ІІІ - 8 учнів. Вчителі, чиї учні взяли участь в олімпіаді «На Урок», отримали свідоцтва та подяки ( за залучення 10 та більше учнів), які будуть підтвердженням професійної активності педагога та доповнять вчительське портфоліо. Водночас педагоги, послуговуючись результатами інтернет-олімпіади, змогли проконтролювати рівень засвоєння учнями ключових тем. Адже вчителі мають доступи до інформації про успішність виконання завдань. Своєчасна робота над помилками допоможе покращити успішність учнів.

Вчителі школи підтримали бажання кожного учня взяти участь та спробувати свої сили в інтернет-олімпіаді «На Урок»!

Перейти до спискуВерсiя для друку