Головна  →  Новини районів  →  20 вересня 2014

Чемпіонкою світу зі спортивної радіопеленгації стала учениця школи № 119 Деснянського району

З 06 по 13 вересня 2014 року в Казахстані в курортному містечку Бурабай відбувся Чемпіонат світу 2014 із спортивної  радіопеленгації. Чемпіонкою світу в категорії 16-19 років стала учениця школи І-ІІІ ступеня № 119 Деснянського району міста Києва  Конопліцька Карина. Завдяки її особистій перемозі, дівоча команда України посіла І місце у світових змаганнях.

19 вересня вся шкільна родина вітала юну спортсменку з перемогою.

На урочистому заході були присутні тренери Карини – Заслужений майстер спорту, Заслужений тренер України, 13-ти разовий чемпіон світу, 17-ти разовий чемпіон Європи зі спортивної радіопеленгації  Великанов Микола Васильович, Заслужений тренер України Великанова Надія Леонівна та молоді тренери ДЮСШ «Віраж».

Директор школи Хара Лідія Степанівна щиро привітала Карину, висловила теплі слова подяки тренерам та батькам дівчини.

Тренер Великанов М.В. пригадав, як п’ять років тому Карина прийшла до них сором’язливою маленькою дівчинкою. Розповів про нелегкий шлях, який подолала Карина, перш ніж стати на почесний п’єдестал перемоги під синьо-жовтим прапором України.