Головна  →  Новини районів  →  7 листопада 2018

Студент та випускник Київського коледжу легкої промисловості стали золотими та срібними призерами10-th EUROPEAN KARATE CHAMPIONSHIPS на Мальті

Студент та випускник Київського коледжу легкої промисловості  стали  золотими та срібними призерами10-th EUROPEAN KARATE CHAMPIONSHIPS на Мальті

Студент ККЛП Данило Слюсар виборов золоту медаль на Чемпіонаті Європи з карате в категорії індивідуальне ката серед юніорів. Випускник Коледжу Богдан Гончаренко здобув срібну медаль в категорії чоловіки 21-35 років.  Міжнародні змагання з карате тривали на Мальті 24-29 жовтня.

Довідково.

Студенти та випускники Коледжу,  спортсмени - каратисти міжнародного рівня у складі збірної України з карате вибороли багато нагород і є Чемпіонами Світу, Європи та України.