Головна  →  Новини районів  →  18 грудня 2019

Передача Віфлеємського вогню у Святошинському районі

17 грудня у спеціалізованій школі №96 ім. О.К. Антонова відбулась урочиста передача Віфлеємського вогоню миру делегацією учнів-скаутів на чолі з вчителем інформатики Нікітіною Марією Ігорівною, яка є лідером Скаутського об’єднання “Мрія” Національної організації Скаутів України, учням та вчителям Святошинського району.

Саме 17 грудня скаути привезли до Києва вогонь миру з урочистої церемонії з Кракова та розпочали естафету розповсюдження Віфлеємського вогню по всій Україні. Учні передали вогонь представникам управління овіти, молоді та спорту Святошинської районної у м. Києві державної адміністрації, колективам 76 та 50 шкіл та у Верховну Раду України.

Акція була започаткована 1988 року Австрійською телерадіокомпанією як благодійний вчинок — донести світло з символічного місця народження Ісуса Христа тим, хто святкуює Різдво поза домом — у лікарнях, сиротинцях тощо. Того ж року ініціатива була підхоплена Скаутами Відня, а основним ініціатором виступив Скаутський провідник Бертль Ґрюнвальд. В Україні з 1998-го року Вогонь, що символізує мир, любов та добро, і символічно об’єднує всіх українців, поширюють українські Скаути.

Перейти до спискуВерсiя для друку