Головна  →  Департамент  →  Структура  →  Навчальні заклади територіальної громади м. Києва  →  Київські державні курси іноземних мов "Інтерлінгва"

Комунальний позашкільний навчальний заклад “Київські державні курси іноземних мов “Інтерлінгва”

Інтерлінгва

Київські державні курси іноземних мов “Інтерлінгва” - один із найстарших і шанованих центрів з викладання іноземних мов в Україні. Нам 38 років. Талановиті та досвідчені мовознавці сьогодні викладають на курсах “Інтерлінгва” англійську, німецьку, італійську, іспанську, французьку, японську та інші мови, щоб українська нація швидше розквітала інтеллектуальною квіткою Європи.

Ми працюємо за новітніми методиками, що розроблені  респектабельними науковими центрами. Пропонуємо вам навчатися іноземних мов на всіх рівнях — від початкового до ділового, ориєнтованого на професійну лексику.

Діти дошкільного віку, школярі, випускники, студенти, дорослі та літні люди — для кожного в нас існує програма навчання іноземним мовам. Хочемо також запросити на курси російської і української мови тих, хто ними не володіє досконало.

Із задоволенням навчаємо іноземних громадян та студентів, що потребують кращого оволодіння українською. Ви, як є, геніальна людина — розкривайте свій мовний потенціал на Київських державних курсах іноземних мов “Інтерлінгва”!

Київські державні курси іноземних мов “Інтерлінгва” готують своїх абітурієнтів до складання державних та міжнародних іспитів.

 

 

 

 

 

Версiя для друку