Головна  →  Департамент  →  Структура  →  Навчальні заклади територіальної громади м. Києва  →  Київські державні курси іноземних мов "Інтерлінгва"  →  Корисна інформація для всіх, хто бажає вивчати іноземні мови

• ЗНО —  відомі кожному іспити для вступу до ВНЗ в Україні. Цього року до переліку навчальних предметів, що може обрати учасник, входять такі мови: українська, англійська, іспанська, німецька, російська та французька.

• FCE – перший сертифікат з англійської мови – популярний іспит для тих, хто має міцний середній рівень комунікативної компетенції, є необхідним для вступу в багато учбових закладів за кордоном, для роботи в іноземних фірмах, спільних підприємствах. Перевіряються: читання, лист, користування мовою, усна бесіда і аудіювання.

• CAE - сертифікат про вищий рівень по англійській мові для тих, хто має високий рівень володіння мовою. Є необхідним для вступу до університетів британської співдружності. Перевіряються: читання, лист, користування мовою, усна бесіда і аудіювання.

• IELTS – визнаний освітніми установами Великої Британії, Австралії, Нової Зеландії, Канади і США. Тест IELTS має чотири мовні складові: аудіювання, читання, лист і мова, має 9 рівнів (від початкового до професійного) і два напрями (загальний і академічний). При вивченні використовуються оригінальні учбові комплекси Masterclass, Rising Star, аудіо і відеоматеріали.

• TOEFL — стандартизований тест за знання англійської мови як іноземної. Його складають не англомовні іноземці, що мають наміри поступати до вищих начальних закладів США, Канади, Європи та Азії.

 Вивчаючи інші іноземні мови ви також зможете підготуватись до відповідних міжнародних іспитів (CILS, DELE, DELF та ін.).

 

Версiя для друку