Головна  →  Академічна доброчесність  →  Про особливості проведення контрольної роботи на ІІ етапі Конкурсу

Київська МАН інформує освітян столиці про особливості проведення контрольної роботи на ІІ етапі конкурсу

Педагоги Київської МАН проводять активну роботу з підготовки проведення контрольної роботи на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту у форматі ЗНО. Так, 17 січня у приміщенні НВК «Домінанта» відбулася зустріч працівників КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді», КНП «Освітня агенція міста Києва» зі столичними освітянами. Метою цієї зустрічі було обговорення проведення контрольної роботи з базових дисциплін: історії, біології, географії, української мови -- у форматі комп’ютерного тестування. Організація проведення контрольної роботи в онлайн режимі сприятиме прозорості та доброчесності отриманих результатів, а це, своєю чергою, підвищить довіру до самого конкурсу з боку тих, хто бере у ньому безпосередню участь, -- юних київських дослідників.

dobrochesnist

На зустрічі було порушено низку питань, що стосуються організаційних та технічних моментів під час виконання завдань контрольної роботи. Зазначено, що контрольні роботи з чотирьох базових дисциплін (історії, біології, географії, української мови) будуть проходити у навчальних закладах районів м. Києва.

Освітяни отримали вичерпні відповіді на всі запитання.

Насамкінець було зазначено, що на електронну адресу районних науково-методичних центрів буде надіслано технологічну карту та карту відповідальної особи за проведення контрольної роботи.

Без сумніву, досвід саме такої організації проведення контрольної роботи є нагальною потребою часу, оскільки прозорість в усіх сферах життя є необхідною умовою на шляху України до європейських суспільних стандартів. 

Версiя для друку