Головна  →  Новини  →  20 травня 2020

Учні Києва започаткували онлайн-флешмоб до Всесвітнього дня вишиванки

Учні Києва започаткували онлайн-флешмоб до Всесвітнього дня вишиванки

Напередодні Дня вишиванки, що відзначається 21 травня, учнівська молодь спільно із Департаментом освіти і науки Києва ініціювали онлайн-флешмоб #Моя_вишиванка. До нього долучилися не лише учні, а й їхні батьки та освітяни столиці.

«Традиційно День вишиванки є улюбленим святом не лише у кожному закладі освіти, а й у кожній українській родині. Одягаючи вишиванку, ми засвідчуємо нашу єдність та приналежність до української культури, її історії та традицій. Попри карантин, киян об’єднує єдиний рух – патріотичний, народний, український», – зазначив в.о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

Усього за 3 дні учні, їхні батьки та освітяни Києва створили понад 300 публікацій різного формату: відео, фото, майстер-класи зі створення вишиванок, вірші, пісні та танці про берегиню українського народу. Переглянути пости можна на сторінці проєкту «Все буде Добре! ОК!» у Facebook за темою «Моя вишиванка».

«Онлайн-флешмоб #Моя_вишиванка «завітав» до домівок родин багатьох киян. Молодь завжди була, є і буде в авангарді прогресу. 14 років тому студенти були ініціаторами створення свята, а зараз, попри умови карантину, учні Києва підтримують та продовжують традиції Дня вишиванки», – додав Валентин Мондриївський. 

Організатори флешмобу рекомендують долучатися та використовувати флешмоб #Моя_вишиванка у соціальних мережах.

Перейти до спискуВерсiя для друку