Головна  →  Новини  →  2 червня 2020

З 1 червня у Києві розпочався прийом документів для зарахування дітей до 1-х класів

З 1 червня у Києві розпочався прийом документів для зарахування дітей до 1-х класів

Із дотриманням усіх санітарних норм та правил карантину заклади освіти приймають документи від батьків open-space – на свіжому повітрі чи у великих приміщеннях.
Перший етап прийому – першочергове право на зарахування за територією обслуговування закладів загальної середньої освіти. Діти, які проживають на такій території, як минулого, так і цього року, матимуть гарантоване право на першочергове зарахування.
Ознайомитись із розпорядженнями районних в місті Києві державних адміністрацій, якими визначено адреси будинків, закріплених за закладами загальної середньої освіти, ви можете на сторінках Департаменту та районних управлінь освіти.
Також право на першочергове зарахування мають рідні сестри і брати дітей, які вже є учнями/ученицями цієї школи, діти працівників та випускники дошкільного підрозділу цієї школи.
Цього року школи Києва очікують на 31 тисячу першокласників.
Нагадуємо, якщо ваша дитина є майбутнім першокласником, потрібно подати до школи

  • заяву,
  • копію свідоцтва про народження дитини,
  • оригінал медичної довідки,
  • у разі відсутності реєстрації місця проживання, документ, що підтверджує місце проживання відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів» від 13 вересня 2017 року № 684.

Перейти до спискуВерсiя для друку