Головна  →  Новини  →  28 квітня 2021

Валентин Мондриївський: Вже з 5 травня столичні заклади освіти запрацюють у звичайному режимі

Школи, садочки, заклади професійно-технічної освіти, коледжі, заклади позашкілля та вищі навчальні заклади столиці запрацюють у звичайному режимі вже 5 травня. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Відповідно до рішення комісії з надзвичайних ситуацій міста, усі навчальні заклади Києва повернуться до очного навчання з наступного тижня. Всі вони в повному обсязі забезпечені усім необхідним, зокрема, й засобами для дезінфекції, та готові приймати дітей», – зазначив Валентин Мондриївський.

За його словами, у столичних школах подовжувати навчальний процес на літо не будуть, адже під час локдауну усі заняття велися дистанційно та відповідно до затвердженої програми. Діти, як і планувалось, завершать навчальний рік наприкінці травня.

«Окрім того, з 5 травня ми розпочнемо прийом документів до перших класів та відновимо розсилку запрошень до дитячих садочків через систему електронного запису», – додав Валентин Мондриївський.

Він підкреслив, що усі батьки обов’язково встигнуть записати своїх дітей до школи. Період прийому документів скорочуватись не буде.

  

 
Перейти до спискуВерсiя для друку