Головна  →  Новини  →  7 грудня 2021

Віталій Кличко вручив нагороди до Дня місцевого самоврядування: Альтернативи сильному місцевому самоврядуванню в демократичній державі – немає

Віталій Кличко вручив нагороди до Дня місцевого самоврядування: Альтернативи сильному місцевому самоврядуванню в демократичній державі – немає

Мер Києва Віталій Кличко вручив державні нагороди та відзнаки Київського міського голови майже 40 киянам з нагоди Дня місцевого самоврядування.

«Для нас з вами це справді важливий день. Бо саме місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства. І дає можливість мешканцям громад брати участь в управлінні та впливати на розвиток свого міста чи селища. На органах місцевого самоврядування – велика відповідальність за соціально-економічний  розвиток територіальних громад. Ми відповідаємо за добробут і комфорт мешканців столиці. За розвиток і майбутнє Києва. Так, сьогодні перед нами багато викликів. І не всі плани вдається реалізувати швидко і одразу. Але ми працюємо, долаємо кризові ситуації, втілюємо проекти, що змінюють нашу столицю та життя її мешканців. Переконаний: альтернативи сильному місцевому самоврядуванню в демократичній державі – немає. А ми будуємо демократичну, сильну та успішну Україну!» – підкреслив Віталій Кличко.

Мер привітав киян, які отримали нагороди – наукових працівників, культурних та громадських діячів,  викладачів та держслужбовців.  Серед нагород: ордени «За Заслуги» І,  ІІ та ІІІ ступеня, ордени Княгині Ольги ІІІ ступеня, звання «Заслужений діяч мистецтв України», «Заслужений працівник культури», «Заслужений працівник освіти», «Заслужений діяч науки і техніки України», Почесні грамоти Кабінету Міністрів та Верховної Ради, відзнаки Київського міського голови. Всього нагородили 39 киян.

Віталій Кличко підкреслив, що завдяки праці цих людей, високому професіоналізму, патріотизму та їхнім добрим справам столиця та наша країна змінюються і розвиваються.

«Бажаю всім вам успіхів у задуманих справах, енергії та оптимізму, міцного здоров’я, миру та добробуту. І продовжимо разом втілювати перетворення в Києві!» – наголосив Віталій Кличко.

Перейти до спискуВерсiя для друку