Головна  →  Новини  →  27 січня 2022

Валентин Мондриївський: Рішення про роботу навчальних закладів приймають керівники, залежно від рівня захворюваності

Столичні школи та садочки не зачиняються на карантин та працюють у стандартному режимі. Рішення про роботу навчальних закладів приймають керівники, залежно від рівня захворюваності. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«За останні два тижні ситуація із захворюваністю дітей та працівників навчальних закладів змінилася. Зокрема, наразі зараз серед вчителів та учнів хворіють на респіраторні захворювання трохи більше одного відсотка. Саме тому ми даємо змогу керівникам шкіл самостійно приймати рішення щодо переведення на дистанційну форму навчання класів або всього закладу освіти залежно від ситуації», – заявив Валентин Мондриївський.

Таке рішення дозволить, з одного боку, розірвати ланцюжок захворюваності у закладах, де рівень захворюваності високий, і при цьому не зупиняти навчальний процес у закладах, де дітей хворіє мало.

«Окремо звертаюся до батьків. Дистанційне навчання – це про зниження захворюваності без відриву від навчального процесу, а не про відвідання громадських закладів і, відповідно, поширення хвороби. Поговоріть з дітьми про відповідальність. Адже захворівши вони несуть захворювання додому, заражають усю родину. Чим ретельніше ми дотримуватимемося елементарних правил, тим швидше пройдемо пік захворюваності і повернемося до звичного життя», – закликав Валентин Мондриївський.

Перейти до спискуВерсiя для друку