Головна  →  Новини  →  3 листопада 2022

Вчителям Києва передали майже 2 тисячі нових хромбуків – Валентин Мондриївський

Вчителям Києва передали майже 2 тисячі нових хромбуків – Валентин Мондриївський

Вчителям Києва передали майже 2 тисячі нових хромбуків. Комп’ютери передали Києву у рамках продовження ініціативи «Ноутбук кожному вчителю» Міністерства освіти і науки України з компанією «Google» та за підтримки Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський.

«У сьогоднішніх реаліях ми маємо бути максимально гнучкими та своєчасно реагувати на потреби громади. Ми даємо змогу обрати не тільки між онлайн чи офлайн навчанням, а й застосувати індивідуальний підхід. Онлайн навчання можливе і в класах, де діти навчаються очно. Для реалізації такого підходу заклади освіти мають бути забезпечені необхідною технікою для віртуальної присутності дитини на навчанні. Ми вдячні нашим західним партнерам за підтримку вчителів та учнів Києва», – зазначив Валентин Мондриївський.

Він додав, що хромбуки будуть використовуватись у роботі педагогів під час організації дистанційного навчання учнів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти.

Фото

Перейти до спискуВерсiя для друку