Головна  →  Новини  →  11 грудня 2014

Безпечний Інтернет для дітей – тепер це можливо!

Безпечний Інтернет для дітей – тепер це можливо!

Інтернет відкриває безмежні можливості, але разом з тим передбачає велику відповідальність. Щороку кількість користувачів Інтернету зростає, в тому числі дедалі більше дітей та підлітків отримують доступ до мережі. Діти, як найчутливіша до інновацій частина суспільства, активно адаптуються до цифрового середовища. Тому постають питання: чи використовують діти весь потенціал, який пропонує Інтернет? Чи розуміють, як Інтернет може допомогти реалізації їх здібностей, будуванню професійної кар’єри вже зараз? Чи знають про зворотний бік — Інтернет-ризики?

Щоб відповісти на ці запитання, Google разом із Інтернет Асоціацією України запускають комплексний освітній ресурс для дітей і вчителів «Про Інтернет».


На ньому можна дізнатися про те, як отримати доступ до знань, знайти потрібну інформацію в мережі, а також критично оцінювати контент, створювати власні Інтернет-проекти, спілкуватися — і робити все це, дотримуючись простих правил безпеки.
 
Проект «Про Інтернет» спрямовано на підвищення цифрової компетентності учнів українських шкіл. Навчальна частина проекту складається з чотирьох навчальних модулів для школярів. На сайті також є розділ, призначений для вчителів, де можна знайти методичний посібник і практикум для проведення занять.

За допомогою інтерактивної гри «Подорож на Астерікс» діти зможуть закріпити отримані знання та навички. 
 
 
Крім того, на сайті можна знайти бібліотеку з посиланнями на корисні ресурси для навчання та дозвілля. 
 
Безпека дітей в Інтернеті вже довгий час є актуальною темою в багатьох країнах світу. В Україні це питання також набуває дедалі більшої актуальності. Вже зараз ми активно співпрацюємо з ІКТ-бізнесом і Міністерством освіти і науки України та залучаємо нових партнерів до цієї роботи.
 
Завдяки порталу «Про Інтернет» школярі отримають знання, завдяки яким зможуть безпечно користуватися Інтернетом та розкрити всі можливості, які він дарує.
 
Відвідайте http://www.prointernet.in.ua/ і дізнайтесь більше.
 
Автор: Олег Якимчук, директор зі співробітництва з органами державної влади, Google Україна

 

Перейти до спискуВерсiя для друку