Головна  →  Новини  →  26 липня 2019

Вихованка Київської МАН Олександра Лукіна отримала срібло на міжнародному конкурсі CASTIC 2019

Вихованка Київської МАН Олександра Лукіна отримала срібло на міжнародному конкурсі CASTIC 2019
Олександра Лукіна, учениця школи № 250, член Київської Малої академії наук, у складі української делегації взяла участь CASTIC 2019 та виборола престижну срібну нагороду. Конкурс відбувся з 20 по 26 липня у м. Макао (Китай), де змагалися представники з  54 країн світу.  
 
CASTIC (China Adolescents Science and Technology Innovation Contest) - це конкурс юнацьких інноваційних наукових проектів, який проходить вже 34 роки поспіль. Захід організований на базі Дитячого та молодіжного наукового центру (CYSC), засновником якого є Китайська асоціація науки та технологій (CAST). Місія CYSC - залучати широку громадськість до науки та технологій та надихати на інновації підростаюче покоління.
 
Українська делегація вперше взяла участь у конкурсі, але це не завадило нашим учням одразу завоювати прихильність журі своїми роботами. Всі три представника МАН, які брали участь  у цьому престижному міжнародному змаганні, стали призерами. Додому наші вихованці привезли: одне срібло та дві бронзи.
 
Олександра Лукіна цього року також стала переможницею на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Її робота «Астрометрія та фотометрія транснептунових об’єктів Плутон,
Ерида, Хаумеа)» була визнана найкращою у секції астрономія та астрофізика відділення фізики і астрономії, отримавши найбільшу кількість балів.  
 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку