Навчальні заклади Дніпровського району готові розпочати ІІ семестр 2016-2017 навчального року


Завтра, 11 січня, у загальноосвітніх навчальних закладах Києва розпочнеться навчальний процес. Заклади освіти Дніпровського району відповідно до навчальних планів готові вчасно розпочати ІІ семестр 2016-2017 навчального року.
Спільними зусиллями адміністрації навчальних закладів та технічного персоналу, а також учителів, батьківської громади розчистили належним чином під’їзні шляхи до навчальних закладів!
Після заміни вікон та проведення ремонтних робіт у кабінетах, окремих групах дошкільних закладів, спортивних залах, коридорах шкіл наведено порядок та прибрано – щиро дякуємо усім, хто долучився!
Разом з тим, у закладах освіти закінчилася пора педагогічних рад, методичних семінарів, практичних тренінгів та підвищення кваліфікації педагогів!
Дорогі діти! Завтра на вас чекають учителі у кожній школі, ліцеї, гімназії, НВК, щоб розпочати ІІ навчальний семестр!!!