Тиждень креслення в Київському регіональному вищому професійному училищі будівництва
Опубліковано 26 січня 2022 року о 14:55
У державному навчальному закладі «Київське регіональне вище професійне училище будівництва» проведено Тиждень креслення.
У рамках тижня організовано заходи для здобувачів освіти, які опановують робітничі професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», «Флорист, квітникар, озеленювач»:
- бінарні уроки з креслення та математики, з креслення та спеціальної технології слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів, з креслення та спеціальної технології будівельників;
- квести «У пошуках скарбів»;
- вікторини «Доміно», де учасники показали знання зі складання формул з математики за кресленнями;
- командні конкурси «Ерудит» тощо.
Інтегративні зв’язки між навчальними предметами спонукають здобувачів освіти використовувати раніше набуті знання для пояснення нових фактів, закономірностей, оперувати ними при виконанні завдань прикладного характеру.
Цікавий урок - запорука якісного освітнього процесу!