Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
офіційний вебпортал

У Києві 100 учнів-призерів олімпіад та конкурсів щомісячно отримуватимуть персональну стипендію розміром 1 000 гривень

Опубліковано 12 грудня 2024 року о 14:00

100 учнів 8–11 класів столичних шкіл, які стали призерами олімпіад, конкурсів і турнірів із навчальних предметів, отримуватимуть персональну стипендію розміром 1 000 гривень на місяць. Списки стипендіатів на отримання персональних стипендій з 1 вересня 2024 року до 30 червня 2025 року затвердила Київрада. Про це повідомив заступник голови КМДА, депутат Київської міської ради Валентин Мондриївський.

«Ці кроки вкотре підтверджують, що розвиток освітньої галузі є одним із пріоритетів Києва. Стипендії стимулюють учнів до активної участі в інтелектуальних змаганнях, підвищують престиж наукових та освітніх досягнень у столиці. Ми продовжуємо створювати умови для розвитку талантів і підтримки освітньої спільноти міста», – наголосив Валентин Мондриївський.

Також він зазначив, що виплата учням здійснюватиметься за рахунок бюджету Києва.

Призначення стипендій встановлено рішенням Київради, затвердженого у 2022 році, яке спрямоване на підтримку талановитої молоді та стимулювання інтелектуального розвитку.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux